אסתי נמדר - תמאם

תסריטאים(טלוויזיה וקולנוע), עורכים(טלוויזיה וקולנוע).

אסתי נמדר - תמאם

ביוגרפיה

אסתר נמדר - תמאם

תסריטאית, עורכת תסריט ומרצה

מנהלת דרמה "ארצה הפקות"

 

 

פמת"א (סדרת דרמה) - יוצרת ותסריטאית ראשית, בשיתוף עם נעה רוטמן.     הפקה: טדי הפקות. עבור כאן.

 

שטוקהולם (מיני סדרה) - עורכת תסריט. הפקה: ארצה. עבור כאן וקשת.

 

כבודו (סדרת דרמה, עונות 1-2) - עריכת תסריט, פיתוח עלילה, יוצרת שותפה. הפקה: קודה. עבור יס.

 

שוברי גלים (סדרת דרמה יומית לנוער עונות 1-2). יוצרת ועורכת תסריט.

הפקה: טדי הפקות. עבור ערוץ הילדים ויס.

 

אליפים (סדרת דרמה יומית, עונות 1-3). יוצרת ותסריטאית ראשית, בשיתוף עם שני מלמד ניצן. הפקה: טדי הפקות. עבור ערוץ הילדים ויס.

 

פלשבק  (סדרת דרמה יומית). עורכת תסריט. הפקה ADD עבור ערוץ הילדים והוט.

 

וביום השלישי (פיצ'ר) – תסריטאית שותפה. תסריט ובימוי: משה איבגי.

הפקה:  ,UCM 'אפיקים מאוחדים'.

 

מבצע קיפוד (סדרת הרפתקאות לילדים עונות 1-3) – יוצרת ותסריטאית.          עבור ערוץ לוגי והוט.

 

נשרים (סדרת הרפתקאות לילדים) – יוצרת ותסריטאית. עבור ערוץ לוגי והוט.

 

השמינייה (עונה 4) - עורכת תסריט. הפקה: טדי הפקות עבור ערוץ הילדים.

 

בדמי ימיה - (דרמת טלוויזיה) – תסריטאית, בשיתוף עם ליסה קאופמן. עיבוד לסיפור מאת ש"י עגנון. בימוי: לינה וסלבה צ'פלין. הפקה: יהודה ביטון. בתמיכת הקרן החדשה לקולנוע וטלוויזיה. עבור הערוץ הראשון.

 

ילדי CCCP (פיצ'ר) - תסריטאית שותפה. בימוי: פליקס גרצ'יקוב. הפקה: JCS. עבור Yes. זוכה פרס הדרמה ע"ש ענת פרחי, פסטיבל ירושלים 2005.

 

געגוע (תיעודי) – תסריטאית שותפה. תסריט ובימוי: אפי בנאי. הפקה: יהודה ביטון. עבור הרשות השנייה.

 

המקום (דרמת טלוויזיה) – תסריטאית שותפה. בימוי: לינה וסלבה צ'פלין.

הפקה: 'פרלייט'. עבור 'רשת', במסגרת פרוייקט 'דרמות מן השורש'.

 

מיתה משונה (וידאו ארט) - תסריטאית. יוצרת: עפרי כנעני. גלריה PAC, מילאנו. מוזאון חיפה 2006.

 

פאתוס (וידאו ארט)- תסריטאית. יוצרת: עפרי כנעני. מוזאון פתח תקווה 2007.

 

אואזיס (וידאו ארט)- תסריטאית. יוצרת: עפרי כנעני. 2008.

 

פרוייקט סוטה (וידאו ארט) תסריטאית. יוצרת: עפרי כנעני. הפקה: ענת רדנאי וחגית בן יעקב. בתמיכת קרן רבינוביץ' לקולנוע.

 

השכלה

MA בהצטיינות - התוכנית הבינתחומית לאמנויות, אוניברסיטת תל אביב.

BA בהצטיינות - ביה"ס לקולנוע וטלוויזיה, אוניברסיטת תל אביב.

בית מדרש יוצרים - עלמא מכללה לתרבות עברית.

 

הוראה
מרצה לתסריטאות בביה"ס לקולנוע וטלוויזיה, אוניברסיטת תל אביב, מאז 2002.  בעבר מרצה במחלקה לקולנוע במכללת ספיר ובמדרשה לאמנות במכללת בית ברל.