אבי בנימין

מוסיקאים, כותבים(מוסיקאים), מוסיקאים(מוסיקאים), הרצאות(מרצים ומנחים).

אבי בנימין

כיתת אמן עם: השחקנית יבגניה דודינה והמוזיקאי אבי בנימין

באופן מרתק ועם לא מעט הומור, בשימוש הדגמות חיות, חולקים יבגניה דודינה ואבי בנימין את הקהל בסיפורם האישי ותהליך הקליטה והעבודה שלהם בארץ כאומנים.

דודינה ששיחקה בתפקידים שונים בארץ ובחו"ל, בתיאטרון, על המסך הקטן והגדול מספרת לקהל על ניסיונה המקצועי העשיר ועל אחורי הקלעים של עולם התיאטרון ובעיקר כיצד משחקים בשתי שפות כשפה אחת?

בנימין יוסיף ויספר מתי בכלל צריך מוסיקה בסצנה? ובמידה וצריך- כיצד משפיעה המוסיקה על הדרמה בסצנה ועל חווית הצופה?

 

יבגניה דודינה נחשבת לאחת השחקניות הבולטות והמוכשרות. היא משלבת בין העולמות תיאטרון – קולנוע – טלוויזיה וזוכה להצלחה והכרה.

דודינה, בוגרת האקדמיה הממלכתית לאמנות במוסקבה. שיחקה בתיאטרון ע"ש מאייקובסקי. עלתה ארצה בשנת 1990 והייתה ממקימי  תיאטרון "גשר", בו הופיעה בתפקידים ראשיים במשך 17 שנים.

ביום העצמאות ה-61 של מדינת ישראל הדליקה משואה בהר הרצל עבור תרומתה לתיאטרון וכוכב על שמה הוטבע בשדרות הכוכבים בפסטיבל הסרטים בחיפה.

 

אבי בנימין הוא בין המלחינים הבולטים בישראל למוסיקה לתיאטרון וקולנוע.

נולד בטאלין, אסטוניה. כתב מוסיקה ליותר ממאה הצגות תיאטרון, סרטים וטלוויזיה בכל העולם, בין היתר ברוסיה, צרפת, אסטוניה, גרמניה וישראל. היה מלחין הבית של תיאטרון גשר במשך 20 שנה וכתב את המוסיקה למרבית הצגותיו. ב-2012 הוציא את פרוייקט הסולו הראשון שלו- “פסי קול לסרטים שאינם קיימים.  המופע המוסיקלי של אבי בנימין טריו "בבילון" רץ בכל רחבי הארץ. לאחרונה הלחין את הפסקול לסדרת הדרמה המצליחה כבודו.