עומר ברק

תסריטאים(טלוויזיה וקולנוע), עיתונאים, טלוויזיה וקולנוע, מרצים ומנחים, הרצאות(מרצים ומנחים).

עומר ברק

מפגש סופר עם: "לחוץ חתונה"

לאדם לפיד יש רק חלום אחד: להתחתן.

​​וכן, הוא יודע שהעובדה שהוא לא בחורה גורמת לכולם להסתכל עליו בצורה מאוד מוזרה בכל פעם שהוא מודה בזה בקול רם.

​חודש לפני גיל 30 - הגיל שבו הבטיח לעצמו שיתחתן - אדם מוצא עצמו, שוב, לבד. בצירוף מקרים מפתיע למדי, חברתו הטובה של אדם, ירדן גת, נואשת לכתבה האחת שכולם ידברו עליה.

​וכשאדם מתאונן בפניה שהוא כנראה ימות לבד, שכל מה שהוא רוצה זה אישה שרוצה חתונה וילדים ומערכת יחסים - ירדן יודעת שהיא מצאה את הכתבה שלה.

​זוהי נקודת הפתיחה של מסע מטורף, שנון, מענג, מצחיק וכמובן - רומנטי מאין כמוהו שבו יגלה אדם שכדי למצוא את הבחורה הנכונה צריך, לפעמים, לעשות את הדבר הכי לא נכון שאפשר.

"לחוץ חתונה היא לא רק קומדיה רומנטית מענגת להפליא, אלא גם ספר מקורי, נועז ומעורר מחשבה" (אשכול נבו)

 

"סופסוף קומדיה רומנטית מצחיקה באמת!" (גורי אלפי)

​​

"זו הקומדיה הרומנטית הכי טובה שקראתי בעברית, ועוד כתב אותה גבר" (דנה ספקטור)

"יותר מדי זמן חיכינו לרומן ישראלי מהיר, שנון, רומנטי וציני במידה, ההמתנה הזו הסתיימה עם 'לחוץ חתונה'" (רענן שקד)בעשור שבו עומר כותב התפרסמו הטקסטים שלו בגוף ראשון במיטב המגזינים והעיתונים בישראל, ביניהם: ״בלייזר״, ״7 ימים״, ״7 לילות״, ״המוסף לשבת״, ״24 שעות״, ״רייטינג״, ״עכבר העיר״ וכן במדור הספורט של ״ידיעות אחרונות״. 

כיום עומר מנחה את סדנת הכתיבה הפופולרית ״לכתוב את עצמי״ (יחד עם רענן שקד) ואת הסדנה "כותבים סיפור אהבה", הסדנה היחידה בישראל לכתיבת קומדיות רומנטיות, כותב כתבות בגוף ראשון ב״7 ימים״ ואת הטור האישי "משתדרג" בידיעות אחרונות. הרומן הראשון שלי, ״לחוץ חתונה״, יצא בפברואר 2017 בהוצאת ״מודן״. זכויות העיבוד לטלוויזיה וההסרטה נרכשו עוד טרם יצא לאור.