טליה פלד קינן

מגישים(טלוויזיה וקולנוע), מרצים ומנחים, הרצאות(מרצים ומנחים), עיתונאים.

טליה פלד קינן

מבחר הרצאות

נשים על המסך, גברים עם השלט

האם נשות ישראל צריכות לשכב עם תיירים כדי לעודד תיירות לארץ? למה יעל פוליאקוב הרסה את הכביש שהיא נהגה בו? מה קרה לסטטוס "ערה?" והאם התקשורת אשמה שאנשים לא מוצאים אהבה?

דמותה של האישה על המסך מתעוותת על הציר שבין נערת ליווי פתיינית לעקרת בית מובסת אך שתלטנית. אבל למה זה מזיק גם לגברים? למה נשים דעתניות חשודות בג'יהאד ובטרור?

הרצאה שמפרקת לפרטי פרטים את שטיפת המוח היומיומית שאנו עוברים ביחס לנשים גברים וכל המרחב שביניהם. גם אדם מבוגר וביקורתי יתקשה לעמוד בעיוות הזה מבלי להיות מושפע. אבל מה קורה לבני הנוער ואיך זה ישפיע על המציאות שהם יבנו לעצמם. מבט ביקורתי על עולם התקשורת שאנו צורכים יום יום שעה שעה.

תחת גדול על המסך

ממה התאכזב הגבר שחשק בבר רפאלי? גבר שחור, גבר היספאני, גבר שמן וגבר הומו מחפשים עבודה, מי לא יתקבל? איך יתכן שמאז שהמין האנושי התחיל לספור קלוריות הוא רק הולך ומשמין? מה לא מסתדר כאן? באתיופיה אין אנורקסיות אבל במחלקה להפרעות אכילה בשיבא מאושפזות לא מעט נערות אתיופיות, מה קרה להן? מי החליט שהשמנה הורגת אותנו והאם זה נכון? ואיך כל זה קשור לחברות הביטוח? מתי זכה אדם שמן להגיש מהדורת חדשות ואיך זה נגמר? מה האיבר שהכי מעסיק נערות בגוף שלהן? הכל על השיח המעוות שנוצר סביב הגוף שלנו, האכילה שלנו, תפקידה של התקשורת בהריסת הדימוי העצמי שלנו והשקר הגדול שאף אחד לא רוצה שנדע.

טליה פלד קינן עיתונאית ומגישת טלוויזיה בהרצאה לא שגרתית שחושפת את כל הסודות מאחורי הקלעים של תעשיה ששוטפת לנו את המוח וגורמת לנו לרצות את מה שלא נוכל להשיג

לביוגרפיה של טליה פלד קינן >>