קובי אריאלי

עיתונאים, מגישים(טלוויזיה וקולנוע), סופרים ומשוררים, הרצאות(מרצים ומנחים), מופעים(מרצים ומנחים).

קובי אריאלי

קובי אריאלי

נושאי ההרצאה:

עלילות הדוס בעיר הגדולה
מופע סטנד-אפ סוחף, מתוחכם וקורע מצחוק. 
מעשה בבחור ישיבה חרדי מירושלים שנסע לעיר הגדולה והפך , בלי יותר מידי מאמץ , לאחד מכוכבי הסאטירה בארץ .קובי אריאלי עומד על הבמה ופורס את המסלול הפתלתל שהוא עשה, מבחור ישיבה חרדי לאחד מכוכבי הסאטירה בארץ. בדרך הוא סוגר חשבונות עם דתיים, חילוניים, שמאלנים, מתנחלים, טלפונים סלולאריים, טייסים, בנקאים, תינוקות, רופאים, אינסטלאטורים, רבנים ותלמידים. 

 

החרדים על פי קובי 
הרצאה מושלמת ומשעשעת על המגזר הכי מתעצם בישראל.... המגזר החרדי. כל מה שרציתם לדעת ולא היה את מי לשאול...

מה קורה כשחרדי נכנס למשרד של חילוני ?
איך נשמע תא קולי של חרדי ?
מי אמר שאין דתיים בתקשורת ?
מהי הבעיה התיירותית העיקרית של פראג?
 

התקשורת על פי קובי :
מי 'עושה' את התקשורת בישראל? האם התקשורת משפיעה? איזה סיכוי יש לנער מדימונה להתקבל לגלי צה"ל? איך חוגגים יום הולדת לאשתך? ואיך זה שכוכב אחד מעז?
קובי אריאלי, שחדר ללב ליבה של המערכת התקשורתית, מעלה את התקשורת על שולחן הניתוחים ומותיר אותה שם מדממת ומעוררת מחשבות. דרך המסלול שעשה הוא בוחן את השפעתה על החיים בישראל, את רצינותה ואת היותה מייצגת את שבטי העם השונים. המסקנות, מסתבר, עגומות ומשעשעות כאחד.

 

קובי אריאלי  סופר ועיתונאי, סאטיריקן ואיש רדיו וטלוויזיה. קובי נולד בירושלים ומתגורר בה. הוא בוגר החינוך החרדי ולמד בנעוריו בישיבת "חברון" המפורסמת.

פעילותו התקשורתית לאורך השנים הייתה עשירה ומגוונת. הוא כתב ב"מעריב", הנחה את תכנית הבוקר בערוץ 10, הנחה את התכנית "הפשקוויל" (ערוץ התכלת ז"ל) ו"המהפכנים" ו"פרשה לא סגורה" (ערוץ 2). כמו כן השתתף בתכניות רבות כמו "משחק מכור", "הרצועה", "פעם בחיים" ועוד.

כיום קובי מגיש פעמיים בשבוע יחוד עם עירית לינור את "המילה האחרונה" הפופולארית בגלי צה"ל, כותב ב"מאקו" וב"גלובס" ומגיש תכניות אירוח בערוץ 10 וערוץ האוכל.

נוכחותו התקשורתית הרבה וסגנונו החריף והשנון הפכו אותו לדמות אהודה ומפורסמת ולגשר בין דתיים לחילונים. מעמד זה בא לידי ביטוי במופעי הבמה שהוא מעלה בהצלחה מזה מספר שנים, "עלילות הדוס בעיר הגדולה", "צחוק עשה לנו" (עם ג'קי לוי), "המילה בדרכים", "טיש בשלושה" ובתפקידי הנחייה רבים שהוא מקיים.

לפני כשנתיים יצא לאור ספרו הראשון "רומן בכתובים" בהוצאת כנרת-זמורה.

במהלך 2012 החל קובי לשחק בתיאטרון היידיש פיל, במסגרתו העלה את "יידישפיץ" לצידו של דודו פישר ואת "סוגרים שבוע בצוותא" מופע תרבות חודשי בהנחייתו.

קובי אריאלי הוא גם מנחה כנסים ואירועים מאוד מבוקש, בין ההנחיות שהעביר בהצלחה רבה: ערבי התרמה של העמותה לילדים בסיכון אשר התקיימו בהיכל התרבות, כינוס ארצי של שליחי חב"ד, הכנס השנתי של עטבדי עיריית ירושלים בברכת הסולטן, הענקת תארים של מכללת רופין והמכללה למינהל, לחברת מקורות, כנס הליכוד ועוד..

לביוגרפיה של קובי אריאלי >>