רוני קובן

עיתונאים, במאים(טלוויזיה וקולנוע), תסריטאים(טלוויזיה וקולנוע), הרצאות(מרצים ומנחים).

רוני קובן

רוני קובן

נושא ההרצאה – רגע של אמת:

משמעון פרס, דרך נינט ועד הדלאי לאמה - רוני קובן על אומנות הראיון והשיחה
העיתונאי רוני קובן ('עובדה', ציפורי לילה, ערוץ 8) ראיין בעשר השנים האחרונות את דמויות המפתח בתרבות, בכלכלה ובפוליטיקה הישראלית.הוא הראשון ששכנע את המיליארדר יצחק תשובה להתייצב מול מצלמות הטלוויזיה, התלווה לשמעון פרס במרוץ הפוליטי האחרון שלו והצטרף במשך חודשים ארוכים לדפני ליף, סתיו שפיר ושאר ראשי מחאת האוהלים בכתבה 'סתיו של מהפיכה' שזכתה לביקורות משבחות ופרסים .

כתבתו האחרונה סביב סיפורם של שרון בלוך שנאלצה להיפרד מרם, התינוק הסודני שאימצה, לטובת סבתו הביולוגית, כבר שברה את כל שיאי הרייטינג ונגעה בלבבות של כולנו.

לאחרונה קובן שבר שיא כשהסתגר ל24 שעות עם כמה מהמוחות החריפים שלנו (אתגר קרת, תיקי דיין, מוחמד בכרי),לצורך תוכנית ששודרה בערוץ 8 ותשודר בקרוב בערוץ 2. איך שורדים ראיון של 24 שעות?איך מגיעים לרגעשלאמתעם אריות תקשורת מנוסים כמו יוסי שריד או הבמאי האמריקאי וודי אלן? ומה עושים כשהמרואיין שלך פשוט שותק?

בהרצאה,שמלווה בקטעים מראיונות שניהל עם האנשים המעניינים במדינה, קובן מסביראיך לדבר עם בני אדם, לא רק בטלוויזיה אלא גם בחיים. איך יוצרים אינטימיות? מה המתכון לשיחה מרתקת? ואיך מתגברים על הבושה ומתחילים לשאול את השאלות הקשות?

אומנות הראיון והשיחה עם רוני קובן/ הרצאה בודדת או סדנה בת מספר שלבים.

לביוגרפיה של רוני קובן >>