יוסי צברי

שחקנים(שחקנים), שחקנים, מגישים(טלוויזיה וקולנוע), מופעים(מרצים ומנחים).

יוסי צברי

יוסי צברי.פשוט.

יוסי צברי.פשוט.

מופע הסטפס-סטנדאפ התימני הראשון!

     שד תימני שחור שר, רוקד סטפס, לצלילי שירים של דני קיי, ביונסה, עפרה חזה ו"אהווה" התימני.

 

     הוא מדבר על ההתנגשות בין החלום להיות שחקן ורקדן לבין דמותה של האם התימנייה, המגלה סממנים מדהימים של אימא פולניה למהדרין, מעלה כוריאוגרפיות וירטואוזיות על רקע שירים מוכרים, וביניהן משחיל מונולוגים מושחזי לשון, מהירים ומצחיקים.

 

     יוסי צברי, בוגר בית צבי, חזר ארצה אחרי שתי שנות לימוד בבית הספר למחול Broadway Dance Schoolבניו יורק, והוא חזר בגדול. מלבד להופעותיו המצוינות בהצגות תיאטרון ותכניות טלוויזיה שונות, המופע החדש הוא תוצאה של המפגש בין שכונת שעריה בפתח תקווה ומנהטן ניו-יורק.

 

     הוא מאס במי שהסבירו לו כי בארץ לא נהוג להופיע על הבמה עם ח' ו-ע', וסירב להיכנס למשבצת הסטריאוטיפית של התיאטרון הרפרטוארי, בתפקידי הערבי המוכה או המחבל המתאבד.

 

     "יוסי צברי.פשוט", הוא מופע המציג כשרון במיטבו. חצוף, נועז, מדויק, חוצה כמה שיותר גבולות ומביא בפני הקהל את המיקס האישי והמיוחד שלו בין שפות במה שונות: המפגש בין שכונת שעריה בפתח תקווה ומנהטן ניו-יורק.

אחרי שתראו ותשמעו אותו לא תחשבו יותר שתימני זה רק בשביל "משפחת עזאני".

http://flix.tapuz.co.il/v/watch-2586116-.html

המופע בנוי מקטעי סטנד-אפ שיכולים להשתנות בהתאם לצרכי הגוף המזמין.

כמו כן, אפשר להוסיף קטעי הומור שיותאמו במיוחד לאירוע הספציפי.

זה המופע המושלם לכל ערב חברה או בוקר גיבוש.

 

מפרט טכני:

-          תאורת במה מרכזית חמה ורכה

-          מיקרופון נק

-          הגברה

-          נגן מוזיקה עם שלט

-          ישיבת תיאטרון


ביקורות על המופע "יוסי צברי.פשוט.":

"המופע כשמו כן הוא, פשוט, חכם, מעניין, מרגש, מצחיק ומהנה....צברי מספר בשיר, בריקוד ובמונולוגים אינטימיים את סיפור חייו.... המופע סוחף, כולל ריקודי סטפס ומחול מודרני....ומשאיר טעם של עוד" צח אוריין, פנאי פלוס.

 

"במופע חדש שיצא לדרכו והנושא את שמו הוא מפגין כישורי מחול מודרני וסטפס, שר עפרה חזה, דני קיי ורבי שלום שבזי ומביא סטנד-אפ פרובוקטיבי העוסק בחייו ובזהויות השונות המרכיבות את אישיותו." חגי אייד, Time out .

 

"מופע מצוין של אמן צעיר ומבטיח. צברי מצחיק ונוגע ללב כשהוא מספר על ילדותו בשעריה, בפתח-תקווה. זה לא בדיוק סטנד-אפ, מופע מוסיקאלי או ריקוד, זה גם וגם וגם והתוצאה מרשימה וכובשת". ארז טל, "קול ישראל".

 

"הדברים שצברי אומר הם אויר לנשימה בסצינה המנוכרת שיצרנו לעצמנו. הוא צוחק על החיים שלו, על אמו ועל דברים שקורים מסביב...השילוב הנועז בין הז'אנרים וחציית הגבולות מהדהדים היטב גם במפגש בין שכונת שעריה בפתח-תקווה למנהטן בניו-יורק. פשוט לא ?! " אינה מיכאלי, עכבר העיר.

 

"יוסי צברי חימם לי את הלב...מופע מקסים ברמות סופניות...הוא מספר סיפורים נורא מצחיקים ומרגשים, והכל בחי"ת ועי"ן גרוניות...ורוקד סטפס מדהים לצלילי אחינועם ניני." ניצן הורוביץ, הזמן החדש.

 

"מהשנייה הראשונה שהוא עולה לבמה מצליח צברי לשבור את הקרח, אין אצלו חוכמות...אבל השוס של המופע הוא קטעי הקישור בין קטעי המלל שבהם צברי מפגין ביצועים מאלפים של ריקוד סטפס ושירה." מיכל בן דוד, אתר "הבמה".

 

"הוא מספר על החיים, על שכונת שעריה ועל השכנות והדודות ובעיקר, הוא מצליח להצחיק עד דמעות. יוסי צברי נטו-במופע יחיד מסוגו" ליאור מנצ'ר, "הזמן הורוד".

 

"החיבור בין הקטעים התצוגתיים לבין הסיפור האישי, במקרה של "יוסי צברי.פשוט" עובדים נהדר...את הבחירה שלו בחיים לא קונבנציונאליים אבל מלאי חוויות הוא מבטא בקטעי הריקוד האחרונים, שמשאירים טעם של עוד" שי בר- יעקב, ידיעות אחרונות.

 

הצגת היחיד של יוסי צברי 'פשוט' היא תמהיל כמעט מושלם בין מחול, מוסיקה והומור נוגעללב.

צברי, יודע איך לרגש ולהצחיק את הקהל לאורך המופע כולו, ומצליח לחמוק ממלכודותמוכרות של מופעי סטנד אפ ובידור.אורנה לב טוב – נענע תרבות.

  

לביוגרפיה של יוסי צברי >>